Strona główna >> Oferta >> Lato >> Włochy >> Riwiera Adriatycka >> OBOZ MLODZIEZOWY HOTEL MAGRIV

OBOZ MLODZIEZOWY HOTEL MAGRIVod 1799,00 PLN
za 9 dni/os

Wyżywienie: Pelne wyzywienie
Zakwaterowanie: pokoj wieloosobowy 4,5,6
 
Położenie:
Pokoje:
Wyposażenie:
Wyżywienie:

Kalkulacja ceny
Kategoria

***

Region

Rimini

POŁOŻENIE

świetnie położony hotel w dyskotekowej dzielnicy Rimini - Bellariva zwanej PARTY Rimini, w niedalekiej odległości od centrum handlowego LE BEFANE (150 sklepów). W okolicy liczne sklepy, bazary, pizzerie, puby i bary. Do Centrum miejscowości Riccione jest o 7 km.

PLAŻA

ok. 250 m do szerokiej i piaszczystej prywatnej plaży.

WYPOSAŻENIE

klimatyzowana restauracja, holl, bar, recepcja, sala TV, winda, Wi-Fi (bezpłatne przy recepcji i na poziomie 0).

POKOJE

4 i 5-osobowe (możliwe łóżko piętrowe), łazienka (suszarka do włosów), TV, , telefon oraz klimatyzacja (płatna dodatkowo 5 EUR za dzień za pokój).

WYŻYWIENIE

3 x dziennie (śniadania w formie bufetu, obiady i kolacje serwowane), woda do obiadów i kolacji, suchy prowiant na drogę powrotną.

SPORT I ROZRYWKA

tenis stołowy, piłkarzyki, możliwość korzystania ze sportów wodnych na plaży (dodatkowo płatne), najsłynniejsza 3- piętrowa dyskoteka CARNABY.

CENA OBEJMUJE

noclegi w pokojach 4 i 5 osobowych z łazienkami* 8 śniadań, 8 obiadów, 8 kolacji, woda do posiłków* suchy prowiant na drogę powrotną prowiant (2 bułki, owoc, 2 butelki wody 0,5 l, wafelek, rogal 7days).* wycieczkę do Mirabilandii * przejazd komfortowym autokarem (barek, TV, toaleta, klimatyzacja) * opiekę rezydenta na miejscu* opiekę pilota podczas przejazdu * opiekę kadry pedagogicznej * opiekę ratownika na plaży * ubezpieczenie (NNW, KL, bagaż).

UWAGI

taksa klimatyczna 12 EUR/os. turnus, sugerowane kieszonkowe 100 EUR* kaucja zwrotna 25 EUR* bilet wstępu do Mirabilandii ok. 30 EUR, możliwość dokupienia wstępu parku wodnego MIRA BEACH + 5 EUR * wymagany paszport lub dowód osobisty, zalecamy posiadanie karty EKUZ.

PROGRAM RAMOWY

1 dzień - Wyjazd z poszczególnych miast wg rozkładu jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.
2 dzień- Przyjazd do hotelu w godzinach porannych, złożenie bagaży. Obiad, zakwaterowanie o godz. 14,00, spotkanie organizacyjne (zapoznanie się z okolicą i obiektem), czas wolny, kolacja, nocleg.

3-9 śniadania, obiady i kolacje

pobyt urozmaicony zajęciami sportowymi, spacerami, plażowanie, kąpiele w morzu, sporty wodne, dyskoteki, gry, zabawy, konkursy, wycieczki po okolicy, poznawanie włoskiej kultury,
wyjścia na najpopularniejsze dyskoteki - wejście na dyskotekę od 16 roku życia
• gry miejskie - integracyjne gry miejskie polegające na zespołowym wykonywaniu zadań
• wycieczka do Starego Centrum Rimini - przejazd autobusem komunikacji miejskiej bilet ok. 5 EUR.
Możliwość wzięcia udziału w wycieczkach fakultatywnych
- Atlantica - ok. 22 euro
- Aquafan - 32 euro
- Oltremare - 28 euro
- Italia w Miniaturze - 26 euro
- San Marino - 20 euro
- Rzym z Watykanem - 60 euro
- Rejs statkiem po Adriatyku - 18 EUR
- Wenecja z rejsem wzdłuż laguny weneckiej - 60 EUR
- Dyskoteki w Rimini - ok. 10 euro
- Dyskoteka w Rimini ok. 10 euro
10 dzień - Śniadanie, wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu na drogę. Przejazd do parku rozrywki MIRABILANDIA. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną. Nocny przejazd przez Austrię, Czechy.
11 dzień - Dalsza podróż przez Czechy, postój na posiłek we własnym zakresie. Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.