IVANDOod 899,00 PLN
za 10 dni/os

Wyżywienie: sniadania+obiadokolacje
Zakwaterowanie: Pok. 2os+1dost. widok na morze
 
Położenie:
Pokoje:
Wyposażenie:
Wyżywienie:

Kalkulacja ceny
KATEGORIA

****

REGION

RIVIERA MAKARSKA/ DRVENIK

POŁOŻENIE

: w miejscowości Drvenik w zatoce Gornja Vala, 50 metrów od promenady ciągnącej się wzdłuż morza pełnej sklepików, restauracji i kawiarni. Miasteczko położone pomiędzy zboczami masywu Biokovo a wybrzeżem Adriatyku w połowie drogi ze Splitu do Dubrownika. Z pobliskiej zatoki (Donja Vala) regularnie kursują promy na wyspę Hvar jedną z najpiękniejszych wysp w Chorwacji.

PLAŻA

oddalona ok. 50 m od hotelu, żwirowa z łagodnym zejściem do morza, częściowo zacieniona przez drzewa piniowe, zagospodarowana, leżaki i parasole (płatne ok. 7 EUR/dzień).

WYPOSAŻENIE

3 budynki położone obok siebie, w budynku głównym: recepcja, restauracja z tarasem, parking (bezpłatny).

POKOJE

2-osobowe (możliwość 1 lub 2 dostawek), komfortowo i nowocześnie urządzone, łazienka (prysznic, WC, suszarka do włosów), TV/SAT, indywidualna klimatyzacja, lodówka, zestaw do parzenia kawy/herbaty, sejf, telefon, balkon, część pokoi z widokiem na morze.

WYŻYWIENIE

2 x dziennie: śniadania w formie bufetu, obiadokolacje: danie główne serwowane do wyboru z 3 dań, bufet sałatkowy, zupa, lampka wina lub szklanka piwa, soki z dystrybutorów.

SPORT I ROZRYWKA

sporty wodne na plaży (płatne dodatkowo), wypożyczalnia rowerów (50 m od hotelu), życie wieczorne wzdłuż promenady gwarantują tawerny, restauracje i puby.

CENA OBEJMUJE

7/9 noclegów* wyżywienie* ubezpieczenie (NNW, KL, bagaż)* przejazd komfortowym autokarem (barek, TV, toaleta, klimatyzacja)* opiekę rezydenta* opiekę pilota podczas podróży.

UWAGI

opłata za taksę klimatyczną - 10 EUR/9 nocy/os., 8 EUR/7 nocy/os. - płatne na miejscu* zniżka z tytułu łączenia turnusów przy dojeździe autokarem 150 PLN (przy cenach katalogowych)* cena nie zawiera opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 PLN/os.

PROGRAM RAMOWY WYJAZDU

1 dzień
Wyjazd z poszczególnych miast wg rozkładu jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię.
2 dzień
Przyjazd do hotelu, złożenie bagaży, czas wolny na pierwszy spacer i kąpiele morskie, zakwaterowanie w hotelu około godziny 14:00-15:00, kolacja i nocleg.
3-10 dzień
Wypoczynek, plażowanie, kąpiele morskie, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych proponowanych przez rezydenta.
11 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny do godzin wieczornych. Ok. 19.00 - wyjazd w kierunku Polski. Przejazd przez Słowenię, Austrię, Czechy.
12 dzień
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Katowice ok. godz. 13:00 - pozostałe miasta według rozkładu jazdy.