LAVANDA autokaremod 1699,00 PLN
za 8 dni/os

Wyżywienie: sniadania+obiadokolacje
Zakwaterowanie: Pokoj 2 osobowy + 1 dostawka
 
Położenie:
Pokoje:
Wyposażenie:
Wyżywienie:

Kalkulacja ceny
HOTEL

LAVANDA***

REGION

WYSPA HVAR

POŁOŻENIE

usytuowany przy promenadzie z pięknym widokiem na zatokę w odległości 50 m od morza i 800 m od centrum miasta Stari Grad z mnóstwem sklepów, restauracji i tawern, dogodne połączenie również taksówką wodną.

PLAŻA

50 m od hotelu, żwirkowa z łagodnym wejściem do morza, oraz kamienista i częściowo wybetonowana, leżaki i parasole (płatne ok. 8 EUR/dzień/zestaw).

WYPOSAŻENIE

budynek główny oraz 2 budynki boczne bez windy oddalone od siebie o ok. 20 metrów, 115 pokoi, recepcja z sejfem (bezpłatny), WiFi w lobby (bezpłatne), kącik internetowy (płatny), restauracja, bar przy basenie, plac zabaw dla dzieci, scena do animacji, parking oddalony ok. 200 m (bezpłatny).

POKOJE

2-osobowe (możliwość 1 dostawki), w budynku głównym, łazienka (prysznic), telefon, TV SAT, balkon, WiFi (7 dni/ ok. 20 EUR), klimatyzacja indywidualnie sterowana.

WYŻYWIENIE

2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu), dania kuchni regionalnej i międzynarodowej, do kolacji woda, sok lub 1 napój alkoholowy do wyboru: rakija, piwo, wino; możliwość dopłaty do all inclusive light: śniadania (7:00-10:00), obiady (12:00-14:00) i kolacje (19:00-21:00) w formie bufetu oraz lody dla dzieci (16:00-17:00). Napoje podczas posiłków: wybór lokalnych napoi alkoholowych: rakija, piwo, wino oraz napoje bezalkoholowe: woda, soki.

SPORT I ROZRYWKA

basen ze słodką wodą, brodzik dla dzieci, leżaki i parasole przy basenie bezpłatnie, 4 korty tenisowe ok. 100 m od hotelu, tenis stołowy, boisko do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki, mini-golf ( płatny), w sezonie muzyka na żywo (21:00-23:00), 1x w tygodniu przedstawienia, gry i zabawy dla rodzin. Na plaży: wypożyczalnia rowerów wodnych, łodzi typu banan, nart wodnych (płatne dodatkowo).

CENA OBEJMUJE

7/9 noclegów* wyżywienie* ubezpieczenie (NNW, KL, bagaż)* przejazd komfortowym autokarem (barek, TV, toaleta, klimatyzacja)* opiekę rezydenta* opiekę pilota podczas podróży.

UWAGI

opłata za taksę klimatyczną - 10 EUR/9 nocy/os., 8 EUR/7 nocy/os. - płatne na miejscu* opłata za prom z transferem 25 EUR/osoba dorosła, 15 EUR/dziecko - płatne na miejscu* zniżka z tytułu łączenia turnusów przy dojeździe autokarem 150 PLN* cena nie zawiera opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 PLN/os.

PROGRAM RAMOWY WYJAZDU

1 dzień
Wyjazd z poszczególnych miast wg rozkładu jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię.
2 dzień
Przyjazd do hotelu, złożenie bagaży, czas wolny na pierwszy spacer i kąpiele morskie, zakwaterowanie w hotelu około godziny 14:00-15:00, kolacja i nocleg.
3-10 dzień
Wypoczynek, plażowanie, kąpiele morskie, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych proponowanych przez rezydenta.
11 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny do godzin wieczornych. Ok. 19.00 - wyjazd w kierunku Polski. Przejazd przez Słowenię, Austrię, Czechy.
12 dzień
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Katowice ok. godz. 13:00 - pozostałe miasta według rozkładu jazdy.