OLYMPIC BEACHod 1999,00 PLN
za 10 dni/os

Wyżywienie: sniadania+obiadokolacje
Zakwaterowanie: DBL+ dziecko na wspolnym lozku
 
Położenie:
Pokoje:
Wyposażenie:
Wyżywienie:

Kalkulacja ceny
KATEGORIA

***

REGION

Nei Pori/ Riwiera Olimijska

POŁOŻENIE

w centrum miasteczka, bezpośrednio przy głównej promenadzie i plaży miejscowości Nei Pori, położonej u podnóża masywu Olimpu, która wraz z położonym zaledwie 3 km dalej na północ miasteczkiem Platamonas, stanowi w sezonie wakacyjnym tętniący życiem ośrodek turystyczny.

PLAŻA

bezpośrednio przy hotelu, bardzo szeroka, piaszczysta, z łagodnym zejściem do morza, posiada zarówno fragmenty zagospodarowane, jak i te przeznaczone dla osób ceniących wypoczynek bezpośrednio na piasku; zachęca zarówno do kąpieli morskich i słonecznych jak i do długich spacerów wzdłuż morza, leżaki i parasole dostępne przy barach plażowych i tawernach (przy złożeniu zamówienia - korzystanie bezpłatne, w innym wypadku wypożyczenie ok. 8-10 EUR / komplet).

WYPOSAŻENIE

kameralny, rodzinny hotel składający się z 24 pokoi położonych na 4 piętrach, recepcja, restauracja, winda, kawiarnia, bar, ogród, plac zabaw dla dzieci, WiFi w całym hotelu (bezpłatne), w szczycie sezonu raz w tygodniu grecka muzyka na żywo.

POKOJE

2-osobowe (możliwość 1 dostawki), łazienka (prysznic, suszarka do włosów), lodówka, sejf (płatny ok. 1 EUR/dzień), TV, klimatyzacja, balkon. Wszystkie pokoje z widokiem na morze (bezpośrednim lub bocznym).

WYŻYWIENIE

2 x dziennie: śniadania i obiadokolacje w formie bufetu (dania kuchni greckiej z elementami kuchni europejskich)

SPORT I ROZRYWKA

na plaży możliwość skorzystania z boiska do gry w siatkówkę plażową oraz plażową piłkę nożną, plac zabaw dla dzieci w hotelowym ogródku oraz bezpośrednio obok hotelu, sporty wodne na plaży (płatne).

CENA OBEJMUJE

noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie (NW, KL, bagaż), przejazd komfortowym autokarem (barek, TV, toaleta, klimatyzacja), opiekę rezydenta, opiekę pilota podczas przejazdu.

UWAGI

cena nie zawiera opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 PLN/os.* zniżka z tytułu łączenia turnusów przy dojeździe autokarem 150 PLN (przy cenach katalogowych).

PROGRAM RAMOWY WYJAZDU

1 dzień
Wyjazd z poszczególnych miast wg rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię, Macedonię.
2 dzień
Przyjazd do hotelu w godzinach przedpołudniowych, złożenie bagaży, czas wolny na pierwszy spacer oraz kąpiele morskie, zakwaterowanie w hotelu około godziny 14:00-15:00, obiadokolacja (dla osób z wyżywieniem HB) i nocleg.
3-10 dzień
Wypoczynek, plażowanie, kąpiele morskie, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych proponowanych przez rezydenta.
11 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie z pokoi do godziny 10:00, czas wolny do godzin popołudniowych. Czas wolny na pożegnanie z greckim słońcem, ok. godz. 18:00 wyjazd w kierunku Polski.
12 dzień
Przejazd przez Macedonię, Serbię, Węgry i Słowację, przyjazd do Polski w późnych godzinach wieczornych. Katowice ok. godz. 20:00 - pozostałe miasta według rozkładu jazdy.