PALMA autokaremod 1899,00 PLN
za 8 dni/os

Wyżywienie: sniadania+obiadokolacje
Zakwaterowanie: Pokoj 2 osobowy + 1 dostawka
 
Położenie:
Pokoje:
Wyposażenie:
Wyżywienie:

Kalkulacja ceny
KATEGORIA

***

REGION

RIWIERA MAKARSKA/ Makarska

POŁOŻENIE

atrakcyjnie położony w otoczeniu śródziemnomorskiej roślinności i drzew piniowych, w cichym i spokojnym miejscu, blisko plaży i tylko 200 m do centrum miejscowości Makarska. Samo miasto jest najważniejszym centrum turystycznym Riwiery Makarskiej. Jest ono wypełnione sklepikami, lokalnymi tawernami rozciągającymi się wzdłuż nadmorskiego bulwaru, dyskotekami (w tym popularna grota "Deep", czyli dyskoteka w prawdziwej jaskini oraz innymi formami rozrywki dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

PLAŻA

żwirowa, z łagodnym zejściem do morza, oddalona o ok. 100 m od obiektu, wzdłuż plaży ciągnie się promenada ze sklepikami, barami i kawiarniami.

WYPOSAŻENIE

2 piętrowy budynek całkowicie odnowiony w 2011 roku, oferuje 56 klimatyzowanych pokoi, recepcja, lobby, sejf przy recepcji (bezpłatnie), klimatyzowana restauracja, aperitif bar, bezpłatne WiFi przy recepcji oraz w pokojach hotelowych, parking niestrzeżony (płatny 5 EUR/dzień).

POKOJE

2-osobowe (możliwość 1 dostawki), łazienka (prysznic, suszaka do włosów), klimatyzacja centralnie sterowana, TV SAT, WiFi (bezpłatnie), telefon, lodówka oraz balkon. Pokoje wychodzą na stronę wschodnią (widok na masyw Biokovo) lub zachodnią.

WYŻYWIENIE

śniadania w formie bufetu, obiadokolacje serwowane (wybór z 3 wariantów menu) z deserem i bufetem sałatkowym.

SPORT I ROZRYWKA

na terenie kompleksu stół do tenisa stołowego, przy plaży możliwość korzystania ze sportów wodnych (płatne), w centrum tętniącej życiem Makarskiej dyskoteki oraz liczne bary i restauracje.

CENA OBEJMUJE

7/9 noclegów *wyżywienie *ubezpieczenie (NNW, KL, bagaż) *przejazd komfortowym autokarem (barek, TV, toaleta, klimatyzacja) * opiekę rezydenta *opiekę pilota podczas podróży.

UWAGI

opłata za taksę klimatyczną - 10 EUR/9 nocy/os., 8 EUR/7 nocy/os. - płatne na miejscu * zniżka z tytułu łączenia turnusów przy dojeździe autokarem 150 PLN (przy cenach katalogowych), cena nie zawiera opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 PLN/os.

PROGRAM RAMOWY WYJAZDU

1 dzień
Wyjazd z poszczególnych miast wg rozkładu jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię.
2 dzień
Przyjazd do hotelu, złożenie bagaży, czas wolny na pierwszy spacer i kąpiele morskie, zakwaterowanie w hotelu około godziny 14:00-15:00, kolacja i nocleg.
3-10 dzień
Wypoczynek, plażowanie, kąpiele morskie, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych proponowanych przez rezydenta.
11 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny do godzin wieczornych. Ok. 19.00 - wyjazd w kierunku Polski. Przejazd przez Słowenię, Austrię, Czechy.
12 dzień
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Katowice ok. godz. 13:00 - pozostałe miasta według rozkładu jazdy.