SAN SIMONod 1699,00 PLN
za 7 dni/os

Wyżywienie: sniadania+obiadokolacje
Zakwaterowanie: Pokoj 2 osobowy
 
Położenie:
Pokoje:
Wyposażenie:
Wyżywienie:

Kalkulacja ceny
KATEGORIA

***

REGION

SLOWENIA/ IZOLA

POŁOŻENIE

kompleks hotelowy położony w zielonym parku około 1 km od centrum zabytkowego miasteczka Izola, pełnego klimatycznych kafejek, wąskich uliczek i świetnych restauracji. Zaledwie 8 km od Portoroż i 11 km od Piranu.

PLAŻA

50-100 m od budynków, plaża betonowa z dużym, zagospodarowanym terenem zielonym oraz małą częścią plaży żwirowej z łagodnym zejściem do morza, bezpłatna dla gości hotelowych, zagospodarowana: zjeżdżalnie wodne, wypożyczalnie sprzętów wodnych, siatkówka plażowa, trampoliny i piaskownica dla dzieci.

WYPOSAŻENIE

Resort San Simon to kompleks składający się z czterech budynków: Palma, Korala, Sirena, Perla, łącznie 104 pokoje, całodobowa recepcja w budynku hotelu Haliaetum ****, restauracja San Simon zlokalizowana przy plaży z widokiem na port, w kompleksie wellness oraz basen z podgrzewaną morską wodą, parking (bezpłatny).

POKOJE

2-osobowe (możliwość 1 dostawki), łazienka (prysznic, suszarka do włosów), telefon, TV, klimatyzacja, balkon francuski.

WYŻYWIENIE

2 x dziennie: śniadania i obiadokolacje w formie bogatego bufetu, w restauracji San Simon.

SPORT I ROZRYWKA

na plaży: zjeżdżalnie wodne, wypożyczalnie sprzętów wodnych, siatkówka plażowa, trampoliny i piaskownica dla dzieci, w Izoli mnóstwo kawiarni, restauracji, sklepów.

CENA OBEJMUJE

7 noclegów* wyżywienie* ubezpieczenie (NNW, KL, bagaż)* opiekę rezydenta.

UWAGI

taksa klimatyczna - 10 EUR/pobyt/os. - płatne na miejscu* cena nie zawiera opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 PLN/os.